Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Disney Frozen 2 Anna ve Olafın Sonbahar Pikniği F1583

269,90 TL
Stok Kodu 2078346
Marka Disney
Ürün Açıklaması
Disney Frozen 2 Anna ve Olafın Sonbahar Pikniği F1583 Özellikleri;


Çocuklar güzel bir sonbahar gününde Anna ve Olaf ile piknik yapıyormuş gibi yapabilirler.
Disney'in Karlar Ülkesi 2 moda bebeği ve aksesuar seti, bir Anna bebeği, Olaf bebeği ve kırmızı-beyaz kareli piknik battaniyesi ve atıştırmalık aksesuarları gibi hikaye anlatan parçalarla birlikte gelir.
Anna güzel bir elbise ve ayakkabılar giyiyor ve kızıl saçları etrafına örgülü zarif bir topuzla toplanıyor.
Çocuklar, filmden sahneleri canlandırmak için Anna oyuncağını farklı pozlara sokabilir veya bebeğin 5 eklem noktasıyla kendilerininkini hayal edebilir.
Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.