Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Disney Frozen 2 Elsa Bebek ve Kamp Ateşi Arkadaşı F1582

249,90 TL
Stok Kodu 2078345
Marka Disney
Ürün Açıklaması
Disney Frozen 2 Elsa Bebek ve Kamp Ateşi Arkadaşı F1582 Özellikleri;


Disney Frozen Ürün Özellikleri Çocuklar Elsanın Kamp Ateşi Arkadaş Seti ile Elsa ve tatlı bebek ren geyiği arkadaşı kamp ateşinin etrafında toplanmış gibi davranabilir.
Disneyin Karlar Ülkesi 2 moda bebeği ve aksesuar seti bir Elsa bebeği bebek ren geyiği figürü ve Elsanın yeni arkadaşına bakmak ve bakım yapmak için kullanabileceği battaniye ve fırça gibi hikaye anlatan parçalarla birlikte gelir.
Ayrıca oyun taşları ve kütüklerle tamamlanmış harika bir kamp ateşi seti de dahildir.
Çocuklar Elsa ile kamp ateşi etrafında hikayeler anlattıklarına inanarak çok eğlenecekler.
Elsa seyahat kıyafetini pelerini ve çizmelerini giyiyor ve uzun sarı saçlarını bir örgü halinde takıyor.
Çocuklar filmden sahneleri canlandırmak için Elsa oyuncağını farklı pozlara sokabilir veya bebeğin 5 eklem noktasıyla kendilerinin hayalini kurabilir.
Bebek elbise pelerin çizme ren geyiği figürü battaniye fırça ve kamp ateşi seti dahildir.
Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.