Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dr Brown's Geniş Ağız Y Kesim 2Li Silikon Biberon Emziği

249,90 TL
Stok Kodu 2075442
Marka Dr Brown's
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Dr Brown's Geniş Ağız Y Kesim 2Li Silikon Biberon Emziği Özellikleri;


Benzersiz bir tasarıma sahip olan Dr Brown’ın Natural Flow® Seçenekleri + ™ Y-Cut Geniş Ağızlı Emzik, daha kalın sıvılarla kullanılmak üzere üretilmiş hızlı akış emzikidir.
Göğüs benzeri şekil, daha doğal bir biberonla besleme deneyimi için uygun bir mandalı teşvik eder. Tıp uzmanları ile birlikte tasarlanan doğru şekillendirilmiş meme şekli ve yüksek kaliteli, yumuşak silikon, daha rahat bir beslenme deneyimi sunar ve meme başı karışıklığını önlemeye yardımcı olur.
Antikolik dahili havalandırma sistemi ile birlikte, Y Cut Wide-Neck emzik, bebeğe koliği azalttığı, geğirme ve rüzgarı azalttığı, besin maddelerini koruyan ve iyi bir gece uykusu için sindirime yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış vakumsuz beslenme sağlar.
Biberonumuz havalandırma sistemiyle en iyi şekilde çalışsa da, bebeğin beslenmesi geliştiğinde seçeneklere sahip olmak harikadır. Sadece havalandırma deliğini çıkarın ve beslenme deneyimi çoğu meme ucu havalandırmalı şişeye benzer.
Y Cut emzik için önerilen yaş aralığı 9 ay + 'dır ancak bebeğin tercih ettiği akış hızı değişiklik gösterebilir.
Göğüsten biberona ve tekrar şişeye geçiş için mükemmel!
Yalnızca Dr Brown’ın® Options + ™ Wide-Neck şişelerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Bulaşık makinesi (üst raf) yıkana bilir ve sterilizatör güvenli.
BPA içermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.