Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Elissa Kırmızı Başlıklı Kız

499,90 TL
Stok Kodu 2089293
Ürün Açıklaması
Elissa Kırmızı Başlıklı Kız Özellikleri;


Kırmızı Başlıklı Kız çocukların yeni oyun arkadaşı olmaya hazır!
6 Dakika Kesintisiz Olarak Kırmızı Başlıklı Kız Hikayesini Anlatır.
Sesi ve kutusu İle Kısa Sürede İlgi Odağın Olacak.
Kırmızı Başlıklı Kız oyuncak bebek ile çocuğunuz eğlenerek vakit geçirir.
Çocukların; rol oynama yeteneklerini, sosyal gelişimlerini, arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşmelerini, el becerilerini ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
Ürün boyutu: 45 Cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.