Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Enfal Oyuncak LC Tırtıl Top Çıngırak LC-30148

34,90 TL
Stok Kodu 2075723
Ürün Açıklaması
Enfal Oyuncak LC Tırtıl Top Çıngırak LC-30148 Özellikleri;


Kanz Tırtıl Top Çıngırak, çocukların güvenle oynayabilecekleri, eğlenceli ve mükemmel bir ilk bebek oyuncağıdır.
Tırtıl Top Çıngırak, minik eller için mükemmel boyutta ve ağırlıktadır. Tırtıl Top Çıngırak, kolay kavranabilir, soft yapılıdır ve keskin kenarları yoktur.
Hafif tasarımıyla, küçük parçalar içermeyen dayanıklı ve güvenilir bir oyuncaktır. Ebeveynler, güvenle bebeklerine teslim edebilir.
Minikler, Tırtıl Top Çıngırak’ı salladığı zaman çıkan sesler onların dikkatini çeker ve algı gelişimine katkı sağlar. Bebeğinizin motor becerilerini geliştirir.
Toksin ve kurşun boyası içeren BPA, Phthalates, Pvc ve benzer dış kaplamalar içermeyen bu güvenli oyuncak FDA standartlarını karşılar.
Böylece bebeklerin ağızlarına sokması için tamamen güvenlidir.
Minikler ile beraber oynayarak onlara yeni şeyler öğretmeye ve onlarla eğlenmeye bayılacaksınız.
Çocuklar ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikalar onların duyusal gelişimlerine katkıda bulanacak, böylece çocuklarınızın eğlenerek oyunla öğrenmesini desteklemiş olacaksınız.
Ürünü kullanmadan önce uyarıları dikkatlice okuyunuz. Ürünü, her daim bir yetişkin gözetiminde kullanınız.
Ürünün, tüm paketleme malzemelerini sökmeden çocuğunuza vermeyiniz.
Avrupa Birliği tarafından (EU) EN71 standartlarına uygunluğu akredite olmuş uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanmıştır.
Bebeğinize vermeden önce ürünün temiz olduğuna emin olunuz.
Kaynatarak sterilize etmeyiniz, ürün formunu kaybedebilir. Nemli bir bez ile siliniz. Çözücü ve benzeri maddeleri kesinlikle kullanmayınız.
Teknik Bilgiler;
3 Ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
Ürün ölçüsü 10 Cm
Paket Ölçüsü 14 x 11 x 9 Cm.
Türkiye’de üretilmiştir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.