Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Evony Yatak Koruyucu Örtü 60x90 30 Adet

249,90 TL
Stok Kodu 2085744
Marka by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Evony Yatak Koruyucu Örtü 60x90 30 Adet Özellikleri;


Sızıntıyı önleyen kenarları ile örtü, çarşaf altı veya üzeri, kanepe, tekerlekli sandalye ya da araba koltuğu gibi yüzeylerde tam koruma ve kuruluk sağlar.
Sıvının Yatağa Geçmesini Önleyen, Kaymayan Koruyucu Dış Yüzey Sıvının yatağa geçmesini önleyen, kaymayan koruyucu dış yüzeyi sayesinde örtü her an sabit kalır.
Dönme, uykuda pozisyon değiştirme durumlarında dahi sabit kalarak tam koruma sağlar. Böylelikle sıvının dışarı sızması engellenir.
Yırtılmalara Karşı Dayanıklı, Esneyen Dış Yapı Esneyen dış yapısı ile yırtılmalara karşı dayanıklıdır.
Üzerine oturulması ve yatılması halinde gelen ağırlığın hareket halinde yarattığı sürtünme durumlarında dahi yırtılmaz.
İpeksi Üst Yüzey; İpeksi üst yüzeyi sayesinde yumuşak bir doku sağlayarak hastaya konfor sağlar.
Sürtünme durumlarında ipeksi yumuşak dokusu sayesinde hastaya rahatsızlık hissi vermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.