Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Eyüp Sabri Tuncer Çocuk Diş Macunu Karadut + Diş Fırçası 75 ml

24,90 TL
Stok Kodu 36082
Ürün Açıklaması
Eyüp Sabri Tuncer Çocuk Diş Macunu Karadut + Diş Fırçası 75 ml Özellikleri;


Karadut Özü Şimdi Çocuklara Özel Diş Macununda!
Zengin kalsiyum laktat ve ksilitol kombinasyonu ile 2-6 yaş arası çocukların diş gelişimine katkıda bulunarak diş mine lerini güçlendirir.
Diş minesine zarar vermeden nazikçe temizler.
Yüksek vitamin ve mineral içerikli karadut özü sayesinde yemek sonrası ağız içinde çürüklere sebep olan besin kalıntılarının giderilerek çürüklerin önlenmesine yardımcı olur.
Ağız bakımında geleneksel faydalarıyla öne çıkan karadut özü ile çocuklarınızın diş ve diş etlerine etkin bir bakım sağlar ve ağız sağlığını destekler.
İçerisindeki açai üzümü özü ile diş etlerini rahatlatarak hassasiyeti önler.
Şeker içermez %100 bitkisel stevia kullanılmıştır.
SLS, Florür, Paraben, Titanium dioxide, Gluten, Boya ve Tuz içermez.
Kullanım: Ağız ve diş bakımını sağlamak ve çocuğunuza diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak için Eyüp Sabri Tuncer Doğal Karadut Özlü Çocuk Diş Macunu’nun düzenli kullanımı önerilmektedir.
Yetişkin gözetiminde bezelye büyüklüğünde ve fırçaya yayarak kullanılmalıdır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.