Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Eğlen ve Öğren 3'ü 1 Arada Karavan HCK81

799,90 TL
Stok Kodu 2078138
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Eğlen ve Öğren 3'ü 1 Arada Karavan HCK81 Özellikleri;


Minikler, Yaşa Göre Gelişim teknolojisi sayesinde eğlenerek öğrenir.
1. Seviye - Keşfetme: Bebeğiniz alfabeyi, sayıları, şekilleri ve renkleri tanıtan eğlenceli şarkılar ve ifadelerle maceraya ilk adımlarını atabilir.
2. Seviye - Teşvik Etme: Bu seviye, minikleri kamp kurmaya, yemek "pişirmeye" ve eğlenceyi keşfetmeye davet eder.
3. Seviye - Taklit Etme: Heyecan dolu kamp şarkıları ve ifadeleriyle çocuklar, "açık havada" maceranın keyfini çıkarır.
İngilizce ve Türkçe dillerinde renkler, 1'den 10'a kadar sayma ve şekilleri öğreten 90'dan fazla şarkı, Yaşa Göre Gelişim teknolojisi doğrultusunda belirlenmiş olan sesler ve cümleler, 3 öğrenme düzeyinde bebeğinizi bekliyor!
Işıklar, sesler, şarkılar ve cümleler için ABC ya da Müzik düğmesine basın.
Etkileşimli pusula ile harita birbirinden eğlenceli şarkılar çalar ve cümleler kurar. İngilizce veya Türkçe dilleri arasında seçim yapmak için dünya düğmesini kullanın.
Oturarak oynama döneminden yürüme çağına kadar bebeğinizin taklit oyunlarına eşlik ederken bebeğinizin aktivite oyuncağı ve yürüme arkadaşı olacak!
Kamp eğlencesini daha gerçekçi hâle getirecek çıkarılabilir 10'dan fazla aksesuar da bu sette miniğinizi bekliyor!
Oturarak oynama dönemindeki bebekler için; çıngıraklı kahve kupası, tıkırdayan boncuklar ve ses çıkaran telefon gibi eğlenceli aktiviteler bu sette!
Oyuncak yemekler ve bunları "pişirmek" için kamp ateşi, olta ve "yakalanıp" dolapta bekletilmek için 4 balığın da dahil olduğu 10'dan fazla aksesuar bulunur.
3 x AA pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 50,4 x 34,5 x 52,8 cm.
Kutu ölçüsü: 60,5 x 23 x 41 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.