Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Eğlenceli Kuş GJW26

109,90 TL
Stok Kodu 34343
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Eğlenceli Kuş GJW26 Özellikleri;


- Fisher-Price® Eğlenceli Kuş ile bebeğiniz dört hayvancığı kuşun kanatlarına üst üste dizerek denge kurmaya çalışabilir veya tüm hayvancıkları tek bir kanada dizerek kuşun dengesini kaybetmesini ve sallanmasını izleyebilir! Hayvancıkların her biri; sevimli yüzleri, eğlenceli dokuları ve canlı renkleriyle bebeğinizin duyularına hitap eder. Kuşun karnındaki bir pervane, başında bir tüy fiyonk bulunur! Kuş öne ve arkaya sallandıkça da renkli boncuklar ses çıkarır ve hareket eder.


- Oyun ve gelişim bir arada !
- İnce motor becerileri: Hayvancıkları kavramak ve üst üste dizmek, bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu güçlendirir.
- Düşünme becerileri: Minikler, hayvancıkları kuşun kanatlarına dengeli şekilde dizmeye çalışırken problem çözme becerilerini geliştirir.
- Duyusal beceriler: Parlak renkler, dokular ve eğlenceli çıngırak sesleri bebeğinizin görsel, işitsel ve dokunma duyularını harekete geçirir.
- Ahşap dokulu kuş ve bebeğinizin kuşun kanatlarına dizip denge kurması için dört hayvancık.
- Bebekler, hayvancıkları kuşun kanatlarına dizerek denge kurmaya çalışırken yeni kavramları keşfeder.
- Sevimli yüzlere, eğlenceli dokulara ve canlı renklere sahip dört hayvancık ve aktiviteler bebeğinizi bekliyor.
- Kuşun alt kısmındaki renkli boncuklar, kuş ileri geri sallandıkça yuvarlanarak ses çıkarır.
- 6 aylık ve daha büyük bebekler için.
Kargo, İade/Değişim

12:00 a kadar verilen siparişler 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.