250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Emeklemeyi ve Saymayı Öğrenen Köpekçik HHH13

799,90 TL
Stok Kodu 2081760
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Emeklemeyi ve Saymayı Öğrenen Köpekçik HHH13 Özellikleri;


Bebeğiniz büyürken Yaşa Göre Gelişim aşamalarını değiştirin.
1. Seviye - Keşfetme (6 ay ve üzeri bebekler için): Bebeğiniz sevimli dostuyla oynarken eğlenceli havlama seslerini, şarkıları ve renkler ile sayıları tanıtan ifadeleri dinler.
2. Seviye - Teşvik etme (12 ay ve üzeri bebekler için): Minikleri şekiller ile renkleri aramaya, 10'a kadar saymaya, alfabeyi öğrenmeye ve çorabı yakalamaya teşvik edecek eğlenceli ifadeler bu seviyede.
3. Seviye - Taklit etme (18 ay ve üzeri bebekler için): Eğlenceli havlama sesleri ve cümleler, bebeğinizi tıpkı yumuşacık dostu gibi hareket etmeye teşvik eder.
Fisher-Price Emeklemeyi ve Saymayı Öğreten Köpekçik tıpkı gerçek yavru köpekler gibi oyun oynamaya bayılıyor!
Üstelik minik köpek severlerin bazı yeni "numaralar" öğrenmesine yardımcı olmak için eğitildi.
Bebekler, Köpekçiğin ağzındaki yumuşak çorabı çektiğinde afacan yavru kuyruğunu sallamaya başlıyor, başını oynatıyor ve ilerleyerek bebekleri onun peşinden emeklemeye teşvik ediyor.
Daha etkileşimli eğlenceler için miniğiniz Köpekçiğin tasmasındaki ışıklı düğmelere basarak eğitici şarkıları, sesleri ve ifadeleri dinleyebilir.
İfadeler harfleri, rakamları, saymayı ve renkleri içerir.
Yaşa Göre Gelişim teknolojisiyle bebeğinizin gelişimine uygun olan oynayarak öğrenme aşamasına geçebilirsiniz.
Yumuşacık kulakları, kuyruğu ve gerçeğe uygun hareketleriyle bu elektronik köpeği taklit etmek bebeklerin emeklemesine yardımcı olur.
Köpekçiğin ağzındaki yumuşak çorabı çekip kuyruğunu ve başını sallamasını, ileri ve geri hareket etmesini sağlayarak bebeğinizi emekleyeme ve peşinden gitmeye nasıl teşvik ettiğini görün!
Yaşa Göre Gelişim teknolojisinin 3 farklı eğitim seviyesiyle minikler harfleri, rakamları, saymayı ve renkleri öğrenir.
55'ten fazla şarkıyı, sesi ve eğitici ifadeyi duymak için ışıklı 2 düğmeye basın veya çorabı çekin.
Kaba motor becerileri ile denge ve koordinasyon becerilerinin gelişimine yardımcı olur.
6-36 aylık bebekler ve yürüme çağındaki çocuklar için güzel bir oyuncak alternatifidir.
Fisher Price Emeklemeyi ve Saymayı Öğreten Köpekçik; 4 x AA LR6 pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 20,9 x 14,9 x 25,9 cm
Kutu ölçüsü: 26,5 x 19,5 x 20 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.