Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price LnL Eğlen ve Öğren Eğitici Pizza (Türkçe) GXR69

189,90 TL
Stok Kodu 39327
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price LnL Eğlen ve Öğren Eğitici Pizza (Türkçe) GXR69 Özellikleri;


Ürün Özellikleri;
En sevdiği malzemeler ile tam da bebeğinize göre bir pizza: peynir, sucuk ve kareler!
Eğlen ve Öğren® Eğitici Pizza™ oyuncağı ile minikler bir dilim pizzayla saymayı, zıt anlamlı kelimeleri ve şekilleri eğlenceli taklit oyunlarıyla öğrenebilir.
Bu müzikli öğrenme oyuncağında ışıkları yanan peynirden bir yüz, üzerinde sayılar yazan sucukların olduğu hareketli dilimler ve minik ellerin basıp müzik ve ışıkları etkinleştirebileceği malzeme düğmeleri bulunur.
Domatesi döndürme ve pizza dilimlerini hareket ettirme gibi aktiviteler bebeklerin ince motor becerilerini geliştirirken eğlenceli şarkı ve ifadeler sayıları ve daha fazlasını öğretir.
Işık, ses ve eğlenceli dönme hareketiyle pizza temalı, müzikli eğitici oyuncak
Pizzayı kaydırarak hareket ettirebilir veya şekiller, zıt anlamlı sözcükler ve 1'den 10'a kadar saymak için düğmelere basabilirsiniz.
Pizzanın üzerindeki yüzün ışıkları yanıyor. Yemek saati çok eğlenceli!
İnce motor becerilerini geliştiren oyunlar için domatesi döndürün.
9-36 aylık bebekler için harika bir hediye!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.