Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price LnL Eğlen ve Öğren Fotoğraf Makinesi GRV46

169,90 TL
Stok Kodu 39278
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price LnL Eğlen ve Öğren Fotoğraf Makinesi GRV46 Özellikleri;


Poz vermeye hazır mısınız?
Eğlen ve Öğren® Fotoğraf Makinesi oyuncağı ile minik fotoğraf sanatçınız bir yandan alfabe ve sayı saymayı öğrenirken diğer yandan nefis kareler yakalayabilecek!
Bu eğlenceli oyuncak fotoğraf makinesi; ışıklı 'flaş', gerçekçi fotoğraf makinesi sesleri ve bebeğinizin keşfedebileceği harika aktiviteler içeriyor. Gülümseyin!
Gelişim ve oyun bir arada
İlk bilgiler: Şarkılar ve öğretici cümleler bebeğinizi alfabe ve sayılar ile tanıştırır.
İnce motor becerileri: Tuşlara basmak ve ayar düğmesini çevirmek gibi aktiviteler bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.
Hayal gücünü geliştiren oyunlar: Gerçekçi fotoğraf makinesi tasarımı ile bebeğiniz Köpekçik'in fotoğraflarını çekerken yetişkinleri taklit ederek çok eğlenecek.
Erken dönem rol yapma ve taklit oyununa teşvik eden ışıklı, müzikli ve sesli oyuncak fotoğraf makinesi.
Eğlenceli şarkılar, sesler ve öğretici cümleler bebeğinizi alfabe ve sayılar ile tanıştırır.
Köpekçiğin fotoğraflarını çekmek için deklanşöre basın ve fotoğrafı geri iterek oyuncağı yeniden fotoğraf çekmeye hazır hale getirin.
Fotoğraf makinesinin yumuşak ve kolay kavranabilen kulbu, döndürülebilen tuşu ve çıngıraklı boncuklarıyla bebeğiniz eğlenirken öğrenecek.
Yaş Aralığı: 6-36 aylık bebekler için
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.