Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Mega Bloks Araç ve Tır Oyun Seti FVJ01

249,90 TL
Stok Kodu 76040
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Mega Bloks Araç ve Tır Oyun Seti FVJ01 Özellikleri;


Büyük tırı açın ve gerçek yarış sesleri çıkaran kurulabilir yarış arabasını kullanmaya başlayın. Küçük yarışçılar, büyük tır ve gerçek yarış sesleri çıkaran kurulabilir yarış arabası ile maceralara atılabilir! Büyük tırı yeniden inşa edin ve kamyonun gövdesini, sete dahil olan blok ve pist parçalarının zemini olarak kullanın. Rampayı farklı şekillere sokarak eğlenceli yarış pistleri oluşturun. Yarış arabasını pistin bitiş çizgisine gönderin ve yarış bittikten sonra tüm oyuncakları toplayıp tırın içine kaldırın. First Builders™ seti ile kullanılabilir, 1 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Dönen tekerlekleri ve kolayca kurulup 5 farklı yarış sesi çıkarabilen yarış arabası ile farklı şekillerde oluşturulabilen büyük tır!
Büyük tırı, sete dahil olan 8 blok ve 1 pist parçası ile aksiyon dolu bir yarış pistine dönüştürün.
Bloklar ve yarış arabası tırın içine saklanabilir.
1 yaş ve üzeri çocuklar için ideal olan First Builders™ blokları minik ellerin kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Bu oyuncaklar etkileşimli oyun imkanı sunarak hayal gücünü ve kaba motor becerilerini geliştirmeyi sağlar.
Sınırsız eğlence ile öğrenme imkanı sağlayan bloklar tüm Mega Bloks® yapı oyuncakları ile uyumludur.
Ürün Kodu: #: FVJ01
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.