Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Mega Bloks Peek A Blocks Çiftlik Oyun Seti GRJ18

199,90 TL
Stok Kodu 2076299
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Mega Bloks Peek A Blocks Çiftlik Oyun Seti GRJ18 Özellikleri;


31 büyük yapı blokundan oluşan bu Hayvan Çiftliği seti ile yaratıcılık sınırsız!
Sevimli bir sürpriz için tatlı Peek A Blocks ineğini veya tavuğunu bir blokun üzerine yerleştirip kaydıraktan aşağı göndererek kayma eğlencesini yaşayın!
Miniğinizin, yel değirmenini döndürmelerini veya Peek A Blocks'u kullanarak sevimli bir kedinin saklandığı gizli kapıyı açmalarını izleyin!
First Builders setiyle kullanılabilir, 1 yaş ve üzeri için uygundur.
Oyun setinde 2 adet Peek A Blocks, 31 adet büyük Mega Bloks yapı bloku, 2 adet kaydırak, dönen bir yel değirmeni ve gizli bir kapı bulunur.
Yepyeni bir oyun deneyimi: 'Ce-eee' sürprizini etkinleştirmek için Peek A Blocks hayvanını bir bloğun üzerine yerleştirmesi yeterli
Bebeğiniz Peek a Blocks hayvanlarını kaydıraktan aşağı gönderebilir veya sevimli bir civcivin çıktığı gizli kapıyı açmak için kullanabilir.
Tüm Peek A Blocks oyun setleri ve Mega Bloks yapı setleri ile uyumlu bloklar sınırsız eğlencenin kapılarını aralar
1 yaş ve üzeri çocuklar için ideal olan ve Fisher Price Mega Bloks First Builders blokları miniklerin kolayca kavrayabilmesi için tasarlanmıştır.
Düşünme ve ince motor becerilerini geliştirir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.