Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Mini Yumuşak Kitap GFX90

79,90 TL
Stok Kodu 39275
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Mini Yumuşak Kitap GFX90 Özellikleri;


Bebeğiniz bu yumuşak öğrenme kartlarını çevirerek, sallayarak ve buruşturarak sayıları, hayvanları ve çok daha fazlasını keşfedebilir.
Bebeğiniz, Fisher-Price Mini Yumuşak Kitap sayfalarını çevirmeye bayılacak!
Yüksek kontrastlı ve renkli görsellerin bulunduğu 10 yüzün yanı sıra harika pürüzlü dokusu ve birbirine çarpıp ses çıkaran iki boncuğu ile bu yumuşak öğrenme kartları, bebeğinizi eğlendirirken duyularını da harekete geçirecek.
Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde bu kartlarla sayıları, şekilleri ve sevimli hayvan dostlarımızı tanıyacak. Oyun ve gelişim bir arada
İnce motor becerileri: Kartların pürüzlü dokusu, bebeğinizi nesneleri kavramaya teşvik ederek el becerilerini güçlendirir.
Duyusal beceriler: İlgi çekici dokular ve sesler, bebeğinizin dokunsal ve işitsel duyularını uyarırken parlak renkler ve yüksek kontrastlı görseller, gelişmekte olan görsel becerilerini pekiştirir.
İlk bilgiler: Bebeğiniz, yumuşak kartlarla oynarken sevimli hayvanlar ona 1'den 5'e kadar sayıları tanıtır ve bebeğinizi matematikle tanıştırır.
Bebeğinizin çevirebileceği, sallayabileceği, buruşturabileceği ve "okuyabileceği" 5 yumuşak sayfa, taşınabilirlik sunan bağlantı halkası ve birbirine çarpınca ses çıkaran 2 adet boncuk
Sayfaların önünde parlak renkler ve sayılar
Sayfaların arkasında yüksek kontrastlı hayvan resimleri ve şekiller
İlk ve son sayfalarda eğlenceli ve pürüzlü yüzey
Doğumdan itibaren her yaştan bebek için
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.