Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99

349,90 TL
Stok Kodu 2078151
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99 Özellikleri;


Fisher-Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı; tepede hareket eden dönencesi, özelleştirilebilir müzikleri, sesleri ve ışıkları ile bebeğinizin mışıl mışıl uyumasına yardımcı olur.
Ses sensörü bulunan bu dönence, bebeğinizin sesini algıladığı anda sakinleştirici hareketleri otomatik olarak yeniden başlatır.
Beşiğe takılan bu şık dönence aynı zamanda bebeğiniz büyüdükçe uyku rutinini sürdürmeye devam etmek için gece ışıklı, masaüstü uyku yardımcısına dönüştürülebilir.

Özellikler:
Bebeğiniz büyüyünce bir masa üstü uyku yardımcısı olarak da kullanabilirsiniz.
Masa üzerinde duran, hafif ışık sağlayan ve sakinleştirici sesler çıkaran bir uyku arkadaşına dönüşür.
Uyku uzmanları tarafından onaylanmış Ready Settle Sleep çalma listesinde müzik ve sesler bulunur.
Bunun yanı sıra bebeğin uykuya dalmasına yardımcı olan hafif ışıkları vardır.
Bebeğinizin uykusunu bölmeden yeniden başlar! Bebeğiniz ses çıkardığında sensör, dönenceyi otomatik olarak etkinleştirir.
Şık tasarımlı dönencede, gözle takip yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan renkli yağmur damlalarına sahip pelüş bulutlar vardır.
0-5 aylık bebekler için beşikte, 5 aydan büyük bebekler için masa üzerinde kullanılabilir.
3 adet AA pille çalışır. (Piller dahil değildir.)
Yaş Grubu: 0+
Ürünün Boyutları: 6,35 x 39,37 x 27,94 cm
Ürün Ağırlığı: 1080,5 gr
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.