Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Şehir Macerası Jumbo Jimnastik Merkezi GJD41

499,90 TL
Stok Kodu 2078139
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Şehir Macerası Jumbo Jimnastik Merkezi GJD41 Özellikleri;


Bebeğin şehrinde köpekler kırışır, kediler şıngırdar ve parlak kampçılar gökyüzünde uçar.
Bir panda ve bir tembel hayvan antrenman arkadaşlarıdır ve dondurma arabası karlı dağlara ikramlar dağıtır.
Fisher-Price®'dan Jumbo Jimnastik Merkezi™ 'a Aktivite Şehri Spor Salonu, bebeğinizin uzanmaktan ve oynamaktan karın zamanına, oturup etrafını yakınlaştırmaya kadar büyüdükçe keşfetmesi için 100 cm'den fazla alan sunar. Kendini keşfetme aynası ve çıkarılabilir oyuncak çubuğuna takılan yarasa oyuncakları da dahil olmak üzere 7 oyuncağın yanı sıra 25 dakikaya kadar müzik çalan bir itmeli dondurma kamyonuyla birlikte gelir.
Çocuğunuz büyüdükçe, yeni yürümeye başlayan çocuklar çiftlikteki oyun parçalarını şehrin içinden ve en yüksek karlı tepelerin üzerinden iterken, oyun matı sonsuz sürüş maceralarının ortamı haline gelir.
Bu şehri keşfetmek, bebeğin kaba motor becerilerini güçlendirmenin yanı sıra görsel ve işitsel duyularını harekete geçirmeye yardımcı olur.
Yeni yürümeye başlayan çocuk oyunları için bir araç minderi haline gelen ekstra büyük, makinede yıkanabilir oyun matına sahip bebek aktivite salonu
Jumbo playmat, uzanma ve oynama, karın zamanı ve araç yakınlaştırma için bol miktarda alan için 100 cm'den fazla uzunluğa ulaşır.
Hareketle etkinleştirilen dondurma arabası, bebek vurduğunda veya ittiğinde 25 dakikalık müzik çalar ve yanar.
3 araç, 2 hayvan ve 2 rol yapma parçası dahil 7 oyuncakla birlikte gelir.
Oyun, bebekten yürümeye başlayan çocuğa kadar bebekle birlikte büyür.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.