250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Thomas ve Arkadaşları Çiftlik Macerası Seti HHC89

199,90 TL
Stok Kodu 2081712
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Thomas ve Arkadaşları Çiftlik Macerası Seti HHC89 Özellikleri;


Minik makinistler, Fisher-Price® Thomas ve Arkadaşları - Çiftlik Macerası Seti ile çok daha eğlenceli demir yolu maceralarının izini sürecek.
Bu set; tekerlekli Thomas lokomotif, 2 inek ve çember pist içerir.
Kolayca kurulan ve sınırsız eğlence vadeden bu seti, minik makinistler diğer Thomas ve Arkadaşları™ pist setlerine ekleyerek yepyeni maceralara atılabilir. (Diğer setler ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır)
Thomas yeni Sodor maceralarına atılmak için yola koyulmaya hazır.
Birkaç inek sürülerinden ayrılıp kaçmış! Minik makinistler, Thomas'la birlikte bu hayvan dostların peşine düşebilir.
Çocuklar, metal Thomas lokomotifi tüm Thomas ve Arkadaşları™ pistlerinde yolculuklara çıkarabilir (Diğer pist setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır)
Kaba motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur ve yaratıcı oyunları teşvik eder.
Okul öncesi çağdaki 3 yaş ve üzeri tren tutkunları için
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.