Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fur Real Poopalots Yürüyen Kaka Yapan Dostlarım E8898

699,90 TL
Stok Kodu 2082481
Marka Fur Real
Ürün Açıklaması
Fur Real Poopalots Yürüyen Kaka Yapan Dostlarım E8898 Özellikleri;


Sevimli dostunuzu yürüyüşe çıkarmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki? Hem de “kakasını” yapan bir sevimli dostu!
Yürüyen Kaka Yapan Dostlarım'ı kutuya dahil oyuncak mamalarla besleyin, tasmasını monte edip takın ve onu yürüyüşe çıkarın.
Onu yürüttüğünüzde tuvaletini yapacak ve arkada “kakasını” bırakacaktır!
Neyse ki hızlı ve kolay şekilde temizleyebilmeniz için kaka toplama küreği de kutuya dahil.
furReal Yürüyen Kaka Yapan Dostlarım'ın birbirine bağlanmasına olanak tanıyan sistem sayesinde çocuklar isterlerse birini, isterlerse daha fazla sevimli dostunu yürüyüşe çıkarabiliyor.
Her biri, onu zeminde yürütmenizi sağlayacak çıkarılabilir bir tasma ve yanına iki Yürüyen Kaka Yapan Minik Dostlarım'ı (ayrı olarak satılır) eklemeniz için bir bağlantı parçasıyla birlikte sunuluyor.
Tasmasından ileri doğru ittiğinizde sevimli dostunuz yürümeye başlıyor.
“Kakasını” yapmasını istiyorsanız önce ona kutunun içindeki oyuncak mamalarından verin. O hâlde kim keyifli bir yürüyüş için hazır?
Her pakete; oyuncak hayvan, demonte tasma (2 çubuk, tutacak ve bağlantı parçası), toplama küreği, 9 oyuncak mama ve kullanma kılavuzu dahil.
Kakasını” yaptıktan sonra temizlemeyi unutmayın.
Mamaların taşınması için de kullanılabilen “kaka” toplama küreği kutuya dahil.
Yaş:4+
Tek Paket Ölçüsü : 13 x 23 x 23 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.