250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fur Real Yenidoğan Minik Dostlarım F3506 F4085

449,90 TL
Stok Kodu 2081681
Marka Fur Real
Ürün Açıklaması
Fur Real Yenidoğan Minik Dostlarım F3506 Özellikleri;


Furreal Yenidoğan Minik Dostum, sonsuza dek yuvası olacak yeri bulmayı bekleyen, küçük ve çok sevimli, interaktif animatronik pelüş oyuncak hayvandır!
4 yaş ve üzeri çocuklar bu tüylü dostlarına bayılacak; kutuya dahil biberon, emzik, fırça ve battaniyeden oluşan 4'lü bakım setiyle onunla ilgilenebilecekler.
Furreal Yenidoğan Minik Dostum Köpekçik, ona biberonu veya emziği verildiğinde, kafası okşandığında veya tüyleri tarandığında gözlerini kapatarak, mutlu ve hoşnut yavru köpek sesleri çıkararak karşılık veriyor.
Onu battaniyesine sarıp sık sık kucaklayabilirsiniz de. Çocuklar, kocaman güzel gözleriyle onlara bakan bu küçük tatlı dostlarını çok sevecek.
İçindekiler: oyuncak hayvan, 4 aksesuar ve kullanma kılavuzu.
BENİ SAHİPLENİN! Furreal Yenidoğan Minik Dostum Köpekçik, sonsuza dek yuvası olacak yeri bulmayı bekleyen, küçük ve çok sevimli, interaktif animatronik pelüş oyuncak hayvandır. Bu kocaman, güzel gözlere kim dayanabilir.
ONU BİBERONUYLA BESLEDİĞİNİZDE ya da ona emziğini verdiğinizde gözlerini kapatır, mutlu ve hoşnut yavru köpek sesleri çıkarır.
ONUNLA PEK ÇOK ŞEKİLDE İLGİLENİN: Çocuklar, sevimli dostlarının yumuşak tüylerini fırça aksesuarıyla tarayabilir (onu mutlu eden başka bir aktivite de bu) ve onu battaniyesine sarıp sık sık kucaklayabilir.
ŞİRİN, İNTERAKTİF YENİDOĞAN MİNİK DOST: 4 yaş ve üzeri çocuklar, Furreal Yenidoğan Minik Dostum Köpekçik ile oynamaya ve onunla ilgilenmeye bayılacak. Harika bir hediye seçeneği!
Yaş:4+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.