250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Dinazorlar Puzzle 24 Parça

99,90 TL
Stok Kodu 2081686
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Dinazorlar Puzzle 24 Parça Özellikleri;


Kazanımlar:
El-Göz koordinasyonu
Dikkat
Parça-Bütün ilişkisini kavrama
Küçük kas gelişimi
Özgüven sosyal uyum
Analiz-Sentez
Sınıflama
Sıralama
Problem çözme
Özellikle yapbozlar, çocukların zihinsel, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimi için oldukça önemli bir aktivitedir.
Yapboz yapılma aşamasında karışık, anlamsız ve birbirinden bağımsız gibi duran parçaların bir araya getirilip, bütünlük oluşturması şeklinde tanımlanabilir.
Bu bütünlüğü oluşturma işlemi zihinsel beceri gerektiren bir durumdur.
Yapboz bu yönüyle çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunarak parça-Bütün ilişkisinin oluşumunu sağlar.
Ayrıca dikkat ve algı gelişimi, şekil-zemin algısı, tüme varım-Tümden gelim, muhakeme-mukayese, sınıflama-sıralama,analiz-sentez, problem çözme, alternatifleri deneme, çözüm üretme, benzerlik-farklılık, el göz koordinasyonu, hareket zaman etüdü, analitik düşünme, akıl yürütme,bütünleştirme-eşleştirme-ardışıklık becerilerinin gelişmesi açısından da artı kazançları vardır.
Ölçü: 50x70 cm
Parça sayısı: 24 parça
1. sınıf kalite
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.