Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Evimdeki Nesneler 100 Parça 5150

189,90 TL
Stok Kodu 2085705
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Evimdeki Nesneler 100 Parça 5150 Özellikleri;


Evimdeki nesneler eğitici obje bulma oyunu ile çocuklar 100 parçalık yapbozu tamamladıktan sonra yapbozun dış çerçevesinde yer alan 36 nesneyi yapbozdaki evin içerisinde bulmaya çalışırlar.
Çocuklar buldukları nesneleri kalem ile işaretleyerek oyunu tamamlarlar. Ara bul işaretle hem oyna hem öğren.
Parça Sayısı: 100
Ebat: 48 x 68 cm
1 adet KALEM
Ürün Kutu Ölçüsü: 20 x 20 x 10 cm
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.