Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games İngilizce Öğreniyorum Eğitici Oyun Kartları 52 Kart 5044

149,90 TL
Stok Kodu 2076286
Marka Games
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Games İngilizce Öğreniyorum Eğitici Oyun Kartları 52 Kart Özellikleri;


Eğitici Kartlar serisinin İngilizce Öğreniyorum Oyun Kartları ile minikler hem öğrenecek hem de eğlenecekler!
58 adet İngilizce kelimeden oluşan bu eğitici kartlar, çocukların temel İngilizce kelimelerin eğlenceli bir şekilde öğrenmesine yardımcı olmaktadır.
Kelimelerin görsellerinin de yer aldığı bu kartlar sayesinde akılda kalıcılığı ve çabuk öğrenmeleri daha kolay olacaktır.
Ayrıca kartlar üzerinde İngilizce kelimelerin okunuşları da yazmaktadır.
Çocukların; dil becerilerinin gelişmesine, el-göz koordinasyonu, dikkat, parça-bütün ilişkisini kavrama, küçük kas gelişimi, özgüven kazanmalarını ve sosyal yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktadır.
Aynı zamanda analiz-sentez, sınıflandırma-sıralama ve problem çözme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
Kart ölçüsü: 9,5 x 9,5 cm.
Kutu ölçüsü: 22,5 x 6 x 20 cm.
Malzeme: 1. Sınıf Mukavva
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.