Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Sayıları Öğreniyorum 42 Parça 5147

299,90 TL
Stok Kodu 2085702
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Sayıları Öğreniyorum 42 Parça 5147 Özellikleri;


Sayıları öğreniyorum eğitici matematik oyunu ile çocuklara sayıları tanımayı, sayı saymayı ve miktarları karşılaştırmayı öğrenirler.
Oyun içerisinde 6 farklı oyun zemini ve 36 parça bulunmaktadır.
Oyun toplam 42 parçadır. Çocuklar uygun zeminlerde yer alan sayıları sayı kutucuğuna, miktarları ise sepetlerde yer alan meyvelerin ve sabzelerin üzerine yerleştirerek oyunu tamamlarlar.
Zemin Sayısı: 6 adet
Parça Sayısı: 36 adet sayılar ve şekilleri
Zemin Ebadı: 20,3 x 18,3
Kutu Ölçüleri: 20 x 20 x 10 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.