Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Goojitzu Tekli Paket Figür GJT34000

499,90 TL
Stok Kodu 2082500
Marka Giochi
Ürün Açıklaması
Goojitzu Tekli Paket Figür GJT34000 Özellikleri;


Ürünün farklı renk ve modelleri mevcuttur. Şütfen göndermemizi istediğiniz ürün modelini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Goojitzu’nun yepyeni serisi Goojitzu Gooshifter ile tanışma zamanı!
Her biri kendine özel transparan iç dokularıyla, detaylı tasarımlarıyla ve süper esneme, sıkıştırma gücüyle gelen Goojitzu Tekli Paket Gooshifter figürleri Blazagon, Tyro, Rock Jaw, Bengal, Pantaro, Thrash ve Corruptagon olmak üzere 7 asortiden oluşuyor.
Goojitzu Gooshifter figürleri mücadeleye hazır!
Birbirinden çeşitli modellerden birini seç ve macera dolu oyunları başlat.
Ürün ölçüsü: 11 cm
Paket ölçüsü: 16 x 5 x 25 cm
Ürün ağırlığı: 0,238 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.