Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hasbro Disney Frozen 2 FD Basic Frozen Elsa & Anna F3257 F3537

249,90 TL
Stok Kodu 2082208
Marka Hasbro
Ürün Açıklaması
Hasbro Disney Frozen 2 FD Basic Frozen Elsa & Anna F3257 Özellikleri;


Disney Frozen 2 Elsa ve Anna 28 cm Bebek
Elsa;
Disney'in Frozen/Karlar Ülkesi 2 filminde antik bir büyü uykudan uyanıyor ve Elsa evinden uzaklara seyahat ederek güçlerini test edip nasıl biri olması gerektiğini keşfediyor.
Örgülü uzun sarı saçlara sahip Elsa’nın oyuncak bebeğiyle çocuklar, Disney Frozen 2 filminin eğlencesini yeniden yaşayabilecek.
Bebeğin, filmden esinlenen mavi tonlarında çıkarılabilir eteği, pelerini ve çizmeleri var.Çocuklar, filmdeki sahneleri canlandırmak veya yeni sahneler hayal etmek için oyuncak bebeğin 5 eklem noktasını kullanarak Elsa'ya farklı pozlar verdirebilecek.Elsa oyuncak bebeğin örgüyle tarz katılmış uzun sarı saçlarıyla oynamaya bayılacaklar.
Anna;
Yeni film Cold & Upside Down 2'de Anna'nın değişmeyen iyimserliği ve pozitifliği evden uzakta bir yolculukta test ediliyor.
"Bir sonraki en iyi adımın" ne olduğunu bilmenin imkânsız olduğu durumlarda bile kendi başına dayanmayı öğrenmelidir.
Çocuklar, karakteristik uzun kızıl saçlı Anna bebekle filmden en sevdikleri sahneleri oynayabilirler.
Giysileri filmden ilham alıyor ve çıkarılabilir mavi bir etek, pelerin ve botlardan oluşuyor.
Beş menteşeli bebek, filmden sahneleri veya çocukların hayal gücünden senaryoları oynamak için kolayca farklı pozlar alabilir.
İçindekiler: oyuncak bebek, pelerin, etek ve bir çift çizme.
3 yaş ve üzeri içindir.
UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar.
3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.