Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hasbro Süper Doktor Röntgen Yarışı F4259

329,90 TL
Stok Kodu 2082487
Marka Hasbro
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hasbro Süper Doktor Röntgen Yarışı F4259 Özellikleri;


Doktor! Bu karışıklığı düzeltebilir misiniz?
Sam'in röntgenleri birbirine karıştı ve yardımınıza ihtiyacı var!
Süper Doktor Röntgen Yarışı, çocuklar için eğlenceli bir eşleştirme oyunu.
Röntgen kartlarını ortaya çıkarmak için yanıp sönen bir "Röntgen" tarayıcı kutuya dahil.
Oyunu oynamak için okuma bilinmesine gerek yok ancak oyuncular bu oyunda hızlı olmalı!
Bir oyuncu, Süper Doktor kart destesinden bir kart çekerken otomatik zamanlayıcı geri saymaya başlar.
Bu kartın üzerindeki resimle hangi röntgen kartının eşleştiğini hatırlamaya çalışın, seçtiğiniz röntgen kartını tarayıcıya yerleştirin. "Biip" sesi duyulur ve Sam'in burnu yanarsa sıranız sona erdi demektir.
ÇOCUKLAR İÇİN EŞLEŞTİRME OYUNU: Kazanmak için eşleştirin! Süper Doktor Röntgen Yarışı, röntgen kartlarını ortaya çıkarmak için yanıp sönen "Röntgen" tarayıcı özelliği ile klasik Süper Doktor oyununa farklı bir hava katıyor.
HAFIZA OYUNU: Sam'in röntgen filmleri birbirine karıştı! Sam'i iyileştirmek için röntgen kartlarını tarayın, aklınızda tutun ve otomatik zamanlayıcıya karşı yarışarak Süper Doktor kartlarının üzerindeki resimlerle eşleştirin.
KART EŞLEŞTİRME: Oyuncular Süper Doktor kart destesinden bir kart çeker, ardından bu resimle eşleştiğini düşündükleri bir röntgen kartı seçerler.
Tarayıcı, eşleşme olup olmadığını açığa çıkarır. Eşleşme olursa oyuncu karta sahip olur.
UYARI SESİ ALMAMAYA ÇALIŞIN: Biiip! "Biiip" sesi duyulduğunda ve Sam'in kırmızı burnu yandığında zaman dolmuş demektir! En fazla Süper Doktor kartını toplayan oyuncu oyunu kazanır.
EĞLENCELİ ÇOCUK OYUNU: Süper Doktor Röntgen Yarışı kutu oyunu, çocuğunuzun oyun günleri veya yağmurlu günlerde geçirebileceği eğlenceli saatler için harika bir seçimdir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü hediyesidir.
İçindekiler: röntgen tarayıcı, 4 tekerlek, 10 röntgen kartı, 40 Süper Doktor kartı ve oyun kılavuzu.
3 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır. (Piller kutuya dahil değildir.)
2 veya daha fazla oyuncuyla oynanır.
Yaş Grubu: +4
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.