250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hasbro Tonton Hippolar Karpuz Fırlatmaca E9707

549,90 TL
Stok Kodu 2081699
Marka Hasbro
Ürün Açıklaması
Hasbro Tonton Hippolar Karpuz Fırlatmaca E9707 Özellikleri;


Tonton Hippolar Karpuz Fırlatmaca oyununda çocuklar, plastik karpuzları kendi Hippolarının ağzına atarak onları en hızlı şekilde beslemeye çalışıyor.
5 isabetli atış yapan oyuncu oyunu kazanıyor. Elektronik oyun ünitesi, Hippoların ağızlarını açıp kapatmalarını sağlıyor.
Çocuklar, fırlatıcıya basarak karpuzları atmaktan ve Hippoların yuttuğu her bir karpuzun rampadan aşağı kayarak puan bölümüne yuvarlanmasını izlemekten büyük keyif alıyor. 4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu oyun; yağmurlu günler, oyun günü buluşmaları ve Aile Oyun Geceleri için harika bir seçenek...
İçindekiler: taban, 4 Hippo, 4 rampa, 4 fırlatıcı, 20 plastik karpuz ve oyun kılavuzu.
ELEKTRONİK ÇILGIN KARPUZ FIRLATMACA OYUNU: Klasik Tonton Hippolar oyunu bazı değişikliklerle karşınızda!
Oyunun bu elektronik versiyonunda oyuncular, plastik karpuzları kendi Hippolarına yedirmek için yarışıyor.
KAZANMAK İÇİN 5 KARPUZ: Kim karpuz yemeyi sever? Bu Hippolar bayılıyor! Her oyuncu 5 plastik karpuz alıyor.
5 karpuzu ilk yiyen Hippo’ya sahip oyuncu oyunu kazanıyor!
BASIN, KAYDIRIN, FIRLATIN: Parmağınızın ucuyla fırlatma ucuna bastırın, parmağınızı geriye doğru kaydırıp karpuzu havaya fırlatın. Karpuzu,Hipponuzun hareket eden ağzına isabet ettirmeye çalışın.
HAM HAM HAM: Çocuklar karpuzları Hippolarının ağzına denk getirmeye çalışırken Hippoların ağızları açılıp kapanarak oyuna heyecan katıyor.
Oyunda, “Acemi” ve “Uzman” olmak üzere iki oyun modu bulunuyor.
TÜM AİLE İÇİN EĞLENCELİ BİR OYUN: Bu elektronik Tonton Hippolar oyunu, çocukların oyun buluşmaları ve yağmurlu günler için ideal bir seçim.
4 yaş ve üzeri içindir.
2-4 oyuncuyla oynanır.
4 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır. Piller kutuya dahil değildir.
UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ – Oyun bilyeler içerir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.