Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hipp Hamile Masaj ve Bakım Yağı 100ml

349,90 TL
Stok Kodu 2039406
Marka Hipp
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hipp Hamile Masaj ve Bakım Yağı 100 ml Özellikleri;


Hamilelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.
Bitkisel yağ bileşimi sayesinde cildi sayesinde cildi yumuşatarak çatlak oluşumunu gidermeye etkili şekilde yardımcı olur.
Besleyici organik badem yağı, yüksek kaliteli jojoba yağı kombinasyonu ile cilde bakım yapar böylece ciltte olsaı kaşıntıları da önlemeye yardımcı olur.
Düzenli masajlar ile birlikte uygulandığında, bağ dokusunun elastikiyetini korumasına yardımcı olur ve rejenerasyonu sağlar.
Perine masajı için uygundur.
Parafin içermez.
Alerjiye sebep olabilecek parfüm içermez.
Renklendirici içermez.
Koruyucu içermez.
Uçucu yağlar içermez.
Silikon içermez.
Paraben içermez.
Hayvansal hammadde içermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.