Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hipp Hamileler İçin Çatlak Önleyici Krem

399,90 TL
Stok Kodu 2085721
Marka Hipp
Ürün Açıklaması
Hipp Hamileler İçin Çatlak Önleyici Krem Özellikleri;


Hipp Hamileler için Çatlak Önleyici Krem özellikle hamilelik döneminde gergin olan cildin ihtiyaçları için özel olarak formülize edilmiştir.
Hamilelikte ve sonrasında güvenle kullanılabilir.
Yüksek Kalite shea yağı, organik badem yağı ve değerli deniz topalağı kombinasyonu, cildi yoğun şekilde nemlendirir.
Cilde uygulandığında ısı ile birlikte kolayca emilir, düzenli masajlarla birlikte çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Alerjiye sebep olabilecek esans içermez.
PEG ve paraben içermez.
Renklendirici ve silikon içermez.
Hayvansal ham madde içermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.