Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hipp Organik Sebze ve Tavuklu Kremalı Pirinç 125 Gr

8,90 TL
Stok Kodu 2076607
Marka Hipp
Ürün Açıklaması
Hipp Organik Sebze ve Tavuklu Kremalı Pirinç 125 Gr Özellikleri;


HİPP için organik tarım, toprağın dikkatli seçilmesiyle başlar. Vakit alan sıkı kontrol prosedürlerinden sonra, yalnızca en iyi tarım arazisi onaylanır.
HİPP’in tarım alanları endüstrinin ve trafiğin olduğu yerlerin uzağında seçilir.
Bebeğe Sağladığı Fayda:
En sıkı Organik tarım ve hayvancılık kurallarına göre üretilen HİPP organik kavanoz mamaları hiçbir kimyasal ilaç, hormon veya antibiyotik kalıntısı içermez ve organik kalitedeki en iyi ham maddelerden, en ileri teknolojiler kullanılarak üretildiğinden içeriğindeki besin öğeleri en kaliteli haliyle bebeğinize ulaşır.
Özellikler:
HİPP kavanoz mamaları hiçbir kıvam arttırıcı, savunucu ve boya maddesi kullanılmadan legal tertip etmelere uygun olarak üretilmiştir.
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 4.aydan itibaren
HİPP kavanoz mamalarına yüksek sıcaklık kısa müddet prensibi ile sterilizasyon (ısıl işlem) işlemine tabi tutulduğundan içerisindeki mikroorganizmalar ani ısı değişimi nedeni ile can verirken kısa müddetli yüksek sıcaklık vitamin, mineral gibi besin öğelerini negatif istikamette etkilemez.
Ayrı olarak vakum altında kapatıldığından hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürünün son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değeri kalitesini savunmuş olması sağlanır.
HİPP Bebek menüleri, hızla büyüyen ve gelişen bebeğin beslenmesine 4. aydan itibaren et ve sebzelerin katılması için idealdir.Şeker ilave edilmemiştir.
Gluten içermez.
Raf ömrü : 24 Ay
Ürün Madde Muhtevası :
Taze mısır, Su, Pişmiş pirinç, Bezelye, Domates, Tavuk, Mısır yağı, Soğan, İyodat tuz
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.