Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Araba Seti 10lu 54886

899,90 TL
Stok Kodu 2039263
Marka Hot Wheels
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Araba Seti 10lu 54886 Özellikleri;


Ürünün farklı seçenekleri mevcuttur. İstemiş olduğunuz ürün görselini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Hot Wheels Onlu Araba Seti - 1:64 Ölçek 54886
Hot Wheels araçları 1968'deki çıkışlarından beri her yaştan koleksiyoncunun, araba tutkununun ve yarışseverin favorisi olmayı sürdürüyor.
10'lu Araba Seti geniş bir araç yelpazesinden oluşuyor.
1:64 ölçeğindeki her araç, gerçekçi ayrıntılara ve özgün süslemelere sahip. Çocuklar ve her yaştan koleksiyoncular için muhteşem bir hediye.
Özellikler:
Hot Wheels araç koleksiyoncuların, araba tutkunlarının ve her yaştan yarışseverin en sevdiği oyuncak arabalar oluyor.
Gerçekçi ayrıntılar ve özgün süslemelerle 1:64 ölçeğinde araçlar.
10'lu Araba Seti geniş bir araç yelpazesinden oluşuyor.
Çocuklar ve her yaştan koleksiyoncular için muhteşem bir hediye.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.