Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Çember Pistli İtfaiye İstasyonu HKX41

999,90 TL
Stok Kodu 2085541
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Çember Pistli İtfaiye İstasyonu HKX41 Özellikleri;


Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun seti çok katlı ve ayarlanabilir çember ve arabaların istasyonda ilerleyip su şeklindeki şeffaf rampadan aşağı inmesini sağlayan çember tetikleyiciyle çocukların en sevdiği yerden ilham alır.
Tabanda, yaratıcı hikayelere ilham veren heyecan verici pist detayları ve pistin diğer Hot Wheels setlerine bağlanmasını sağlayan bağlayıcılar bulunur.
Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bir Hot Wheels itfaiye aracı dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun setiyle, ayarlanabilir çemberde Hot Wheels şehrini kurtarmak için akrobasi hareketlerinizi sergileyin ve yarışın.
Çocuklar, sete dahil olan Hot Wheels itfaiye aracını manuel asansöre kadar sürüp aracı üç kattan birine çıkarır.
Ardından, hızla çemberden geçip şelale biçimindeki şeffaf kaydırakla aşağı iner.
Oyunun gerçek hayata daha çok benzemesi için sette ayarlanabilir itfaiye vanası hortumu, sallanan kapı ve garaj kapısı bulunur.
Çocuklar, özel park yerlerine başka arabaları park edip arabalarını kolayca saklayabilir ve istediklerinde oyuncaklarına hemen ulaşabilir.
Bir Hot Wheels itfaiye aracı dahildir. Diğer araçlar ayrı olarak satılır.
Çocukların kendi Hot Wheels şehirlerini tasarlayabilmesi için set diğer Hot Wheels setlerine bağlanabilir.
Kutu içerisinde; 1 adet Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels itfaiye aracı dahildir.
Ürün ölçüsü: 32 x 35 x 18 cm
Kutu ölçüsü: 25 x 36,8 x 9 cm
Ağırlık: 0,973 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.