250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Efsanevi Macera Serisi GGF89 GGF91

349,90 TL
Stok Kodu 2076295
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Efsanevi Macera Serisi GGF89 Özellikleri;


Görevler üstlenip Mars'a Seyahat veya Tersaneden Kaçış gibi temalarla heyecan verici hikayeler yaratmaya hazır mısın?
Hot Wheels'in görev temelli ve temalı oyun setleri, yaratıcı hikayeler oluşturabileceğiniz çeşitli ortamlar ve fırsatlar sunar.
Setler birden fazla etkinleştirme noktası içerir.
Diğer Hot Wheels setlerine bağlayarak Hot Wheels eğlencesinden oluşan EFSANEVİ bir dünya yaratabilirsiniz!
Her sette bir adet delüks Hot Wheels araç bulunur;
Mars Görevi için Uzay Gemisi veya Hız Teknesi. Bu araçların ikisinde de bir adet Hot Wheels metal araç saklayarak maceraya heyecan katabilirsiniz.
Çocukların hayal güçlerini, el-göz koordinasyonlarını ve motor becerilerini geliştirir.
Kutu ölçüsü: 42 x 23 x 19 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.