250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti HDP03

549,90 TL
Stok Kodu 2081593
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti HDP03 Özellikleri;


Aman dikkat! Dante isimli amansız ejderha, Hot Wheels City itfaiye istasyonuna saldırıyor.
"Canlanan" Dante, önüne çıkan ve tehlikenin farkına varmayan araçları parçalayıp yutuyor ve itfaiye istasyonu yerle bir ediyor.
Araba, ejderhanın gövdesinde hızla yol alırken çocuklar tüm akrobasi becerilerini kullanarak arabalarını ejderhanın kafasına fırlatır ve onu devirmeye çalışır.
360 derece modüler oyun imkanı sunan bu set, hikaye anlatımı seçeneklerini çoğaltmak için diğer Hot Wheels setlerine ve pistlerine bağlanabilir.
Bir adet Hot Wheels araç dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Hot Wheels şehrini binaları yıkıp arabaları yutan acımasız ejderha Dante'den koruyun.
Çocuklar Hot Wheels arabalarını canavara fırlatarak onu devirir ve şehri kurtarır.
İtfaiye istasyonu temalı bu oyun seti, çocukların tekerlekli arabalarla yenilikçi oyunlar oynayarak hikaye anlatma becerilerini geliştirebilecekleri etkileyici bir ortam sağlar.
Dante'yi canlandırmak için kolu kaldırın, ardından arabayı gövdesindeki pist setinden geçirmek için geriye doğru çekin.
Misilleme yapmak için arabayı fırlatıp çemberden geçirin.
Bu seti, diğer Hot Wheels setlerine bağlayarak akrobasi maceraları ve düşmanı alt etme oyunlarıyla dolu benzersiz bir dünya kurun.
3-8 yaş arası çocuklar, Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti'nin ilham verdiği heyecanlı maceraları ve mücadeleleri çok sevecek.
Kutuyu açar açmaz oynamaya başlamak için 1 adet Hot Wheels araç içerir.
1 adet Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti oyun seti ve 1 adet Hot Wheels araç içerir.
Ürün ölçüsü: 30,8 x 77,4 x 17,9 cm
Kutu ölçüsü: 45,7 x 10,2 x 25,5 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.