Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Enerji Pisti Yarış Seti GND92

999,90 TL
Stok Kodu 2076258
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Enerji Pisti Yarış Seti GND92 Özellikleri;


Hot Wheels® Enerji Pisti Yarış Seti ile tam gaz oyuna atılın!
Favori aksiyonlardan ilham alınarak tasarlanan bu pist seti, kutudan çıkar çıkmaz aksiyona atılmanızı sağlayacak bir adet Hot Wheels® araba içerir.
Arabaları pistten aşağı gönderebilir, çift çember akrobasisiyle gövde gösterisi yapabilir, alev çemberinden fırlayabilir ve tam gaz bitiş çizgisine varabilirsiniz.
Kol sayesinde yarışçılar arabaları geçerken alev çemberini kaldırabilir.
Çok renkli güç halkaları yarışa göz alıcı bir heyecan katar.
Çok sayıda eğlenceli akrobatik harekete ve mükemmel ayrıntılara sahip bu Hot Wheels® Enerji Pisti Yarış Seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Yaş:5+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.