250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Kıvrılan Yarış Pisti GYX11

449,90 TL
Stok Kodu 2081680
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Kıvrılan Yarış Pisti GYX11 Özellikleri;


Sıkıştırıldığında kullanışlı ve taşınabilir bir saklama alanı olan Hot Wheels Kıvrılan Yarış Pisti'nde 80'e kadar metal araba ve 5 pist parçası saklanabilir.
Pisti açın ve birden fazla arabanın yarışabileceği parkuru kurun.
Aynı anda 5 araba yarışabilir ve adil başlangıç mekanizması sayesinde kimse haksız avantaj elde etmez. Kazanan araba, numaralı kapısını açar ve yarışın birincisi bitiş çizgisinin üstündeki bir pencerede gösterilir. Artık kazananın belli olmadığı yarışlar geride kaldı!
Paketi açarak 5 şeritli muhteşem bir pisti ortaya çıkarın, 5'e kadar arabayı aynı anda yarıştırın! Pakete 1 Hot Wheels arabası dahildir (Diğer araçlar ayrı olarak satılır).
Adil başlangıç mekanizması sayesinde hiçbir yarışçı oyun başlarken haksız avantaj elde etmez.
İlk araba bitiş çizgisini geçtiğinde kazananı duyurmak için bir bayrak açılır.
Yarış sona erdiğinde pist katlanır, 80 araç ve 5 pist parçası kapasiteli harika bir kutuda saklanabilir. Taşıma kolu sayesinde pist, her yere taşınabilir!
Diğer Hot Wheels setlerine bağlanabilir!
Akrobasi hareketleri ve zorlu yarışlardan oluşan efsanevi bir pistle heyecanı körüklemek için daha fazla pist parçası (Her biri ayrı olarak satılır) bağlanabilir.
Bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels aracı dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Kutu ölçüsü: 22,5 x 20,9 x 23,2 cm
Ürün ağırlığı: 0,815 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.