Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Mario Kart Çılgın Parkuru Yarış Seti GHK15

599,90 TL
Stok Kodu 2076259
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Mario Kart Çılgın Parkuru Yarış Seti GHK15 Özellikleri;


Hot Wheels ® , popüler video oyununun ikonik parkurlarından ilham alan bir Circuit Track ile Mario Kart ™ dünyasının hızlı tempolu aksiyonunu hayata geçiriyor.
En sevdiğiniz Mario Kart ™ Mario'yu bir döküm kart aracı olarak yarışın ve engelleri ve zorlukları aşın - tıpkı oyundaki gibi ama bu sefer Hot Wheels Wheels pistinde!
Kartı fırlatıcıya yükleyin ve pistin etrafından yola çıkın!
Pisti yeniden yapılandırarak ve Piranha Plant, Thwomp setleri ve tam Mario Kart ™ Circuit pist setine bağlanarak zorlukları artırın.
Mario Kart'ı seven küçük çocuklar için harika akrobasi ve yarış heyecanı!
Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri
Paket Boyutu: 55,8 x 8,9 x 38,1 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.