Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Mega Construx İkili Yarış Seti GYG22

229,90 TL
Stok Kodu 2076256
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Mega Construx İkili Yarış Seti GYG22 Özellikleri;


Klasik Rodger Dodger ve Hot Wheels Monster Truck yarış araçlarının bulunduğu, birleştirilebilir Hot Wheels yapı setiyle yolların tozunu attırıp rakiplerinizin önüne geçin!
Set içerisinde, Rodger Dodger'ın krom kaplama açık motoru ve Hot Wheels Yarış Aracı'nın ikonik kırmızı, beyaz ve mavi boyalarıyla devasa tekerlekleri gibi benzersiz Hot Wheels detayları bulunur.
Bu iki araç ile gelen blok ve parçaları, herhangi bir Mega Construx yapı seti ile birleştirerek kendinize özel bir araç tasarlayabilirsiniz.
Toplam 249 blok ve parça tüm Mega Construx yapı setleri ile birlikte kullanılabilir ve diğer markalarla uyumludur.
Kutu ölçüsü: 27,9 x 6,2 x 20,3 cm.
Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.