250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Mega Garaj Oyun Seti GTT95

1.099,00 TL
Stok Kodu 2081595
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Mega Garaj Oyun Seti GTT95 Özellikleri;


Garajın merkezinde, arabaları katlara götüren ve piste bırakan sarmal bir asansör bulunur. Çocuklar, asansörü döndürme koluyla kontrol ederek arabaların diğer maceralara devam etmesine ya da otoparktaki bir alana park edilerek sergilenmesine karar verebilir.
Döndürme kolunu çevirerek sarmal asansörü kontrol edin ve 60'tan fazla Hot Wheels aracı alabilen oyun setinde arabaları hareket ettirin. Set bir araç ile birlikte gelir (diğer araçlar ayrı satılır).
Aracı dönen rampada park etmek veya aşağıya doğru devam etmesini sağlamak için yönlendiricileri kullanın.
Bu dev setteki basarak çalıştırılan özellikleri kullanarak gerçekçiliği bir üst seviyeye taşıyın ve hikaye anlatımı olasılıklarını artırın.
Efsanevi bir pist inşa edin!
Tabandaki birçok bağlantı noktasını kullanarak seti diğer Hot Wheels pist setleri (ayrı olarak satılır) ile birleştirin.
Ayrıca çocuklar dört seviyenin her birindeki çıkış noktalarına meşhur Hot Wheels turuncu pist parçalarını (ayrı olarak satılır) bağlayabilir.
Oyun seti, tabandaki birçok bağlantı noktası kullanılarak diğer Hot Wheels setleri ile birleştirilebilir.
Turuncu pist parçalarıyla birleşmeyi sağlayan ek dört çıkış noktası sayesinde en muhteşem şekil ve yapı elde edilebilir.
Paketi açar açmaz oynamaya başlamak için bir 1:64 ölçekli Hot Wheels aracı dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Garajda yaklaşık 60 araç saklanabilir.
Kutu ölçüsü: 49,5 x 32,4 x 74,8 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.