Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Mini Garaj GNL70

1.499,00 TL
Stok Kodu 2035379
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Mini Garaj GNL70 Özellikleri;


Hot Wheels™ Mini Garajı, aksiyonu bir kattan diğerine taşıyor!
Arabaları istediğin kata çıkarmak için asansörü kullanabilir, kata park edebilir veya akrobasi yaparak alt katlara inebilirsin.
Çocuklar arabalarını belirli bir seviyeye getirmek için kaydırıcıları kullanabilir veya zemin katta arabayı tam bakımdan geçirebilir.
Depoyu doldurarak arabanı bir sonraki maceraya hazırla! Her set diğer Hot Wheels™ Şehir setleriyle birleştirilebilir, turuncu pistle de uyumludur.
3-8 yaş arası çocukların seveceği canlı, renkli ve işlevsel setler, hikaye anlatımı ve yaratıcılık için ilham vermek üzere tasarlanmıştır.
Çocuklar arabalarını istedikleri kata çıkarmak için asansörü kullanır, arabalarını oraya park eder veya alt katlara iner.
Arabaları belirli seviyelere götürmek için kaydırıcılar mevcuttur ve zemin katta çocuklar arabayı tam bakımdan geçirebilir, yakıt doldurabilir ve bir sonraki maceraya hazırlanabilir.
Tümü Hot Wheels™ Şehir ve diğer Hot Wheels® pistleri ve oyun setleri (ayrı olarak satılır) ile birleştirilebilir.
Bu mükemmel pistli dikey garaj setinde çocuklar sürüş keyfini 4 katta yaşayabilir.
Kutunun içinde ne var?
Mini Garaj 1 Hot Wheels® araba ile birlikte sunulur.
Boyutlar:

Yükseklik: 35.56 cm
Genişlik: 40.64cm
Derinlik: 7.62 cm
Ağırlık: 800gr
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.