Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Monster Trucks Renk Değiştiren HGX06 HGX11

299,90 TL
Stok Kodu 2085538
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Monster Trucks Renk Değiştiren HGX06 Özellikleri;


Renk değişimi özelliği sayesinde iki farklı renkte kullanılan Hot Wheels Monster Trucks 1:64 Renk Değiştiren Arabalar, yarış pistinde heyecan dolu maceralara hazır.
İlk rengini değiştirmek için Renk Değiştiren Arabalar'ı soğuk suya daldırmanız yeterli.
Arabayı tekrar ılık suya daldırdığınızda rengi eski haline döner.
Farklı renklerde kullanmak için renk değişimini dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.
Çocuklar, Renk Değiştiren Arabalar Monster Trucks araçlarının tümünü koleksiyonlarına eklemek isteyecek.
Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Tek araçta iki farklı renk seçeneği sunan Hot Wheels Monster Trucks 1:64 Renk Değiştiren Arabalar ile parçalama ve çarpışma eğlencesini ikiye katlayın.
Hot Wheels Monster Trucks Renk Değiştiren Arabalar'ı, renklerini değiştirmek için soğuk suya, ilk haline döndürmek için ılık suya batırın.
Renk değişimi işlemini dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.
Her biri 1:64 ölçekli bu araçlar, muhteşem tasarımların yanı sıra Monster Trucks'ın imzası haline gelmiş devasa tekerleklere de sahiptir.
Çocuklar yaratıcılıklarını konuşturarak farklı tasarımlar da oluşturabilir.
İki rengi aynı anda görmek için aracın sadece bir kısmını soğuk suya batırabilir veya aracın üzerine soğuk su sıçratabilirler.
Hot Wheels Monster Trucks 1:64 Renk Değiştiren Arabalar hem koleksiyoncular hem de 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir sürpriz ya da doğum günü hediyesi olabilir.
Ürün ölçüsü: 9 x 6 x 6,5 cm
Kutu ölçüsü: 14 x 7 x 16,5 cm
Ürün ağırlığı: 0,160 kg
4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.