Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels RacerVerse Marvel 2 Araçlı Pist Seti HPL34

3.999,00 TL
Stok Kodu 2088021
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels RacerVerse Marvel 2 Araçlı Pist Seti HPL34 Özellikleri;


Hot Wheels RacerVerse Spider-Man ve Black Panther, süper heyecan verici Hot Wheels RacerVerse Spider-Man pist setinde çok turlu bir yarışta kafa kafaya gidiyor.
Çocuklar, dahil olan Hot Wheels RacerVerse die cast Spider-Man ve Black Panther araçlarını bir döngüden ve virajlardan beş kez hızla fırlatır.
Birincilik zaferi garantilerken, ikincilik köprü çöktüğünde Doc Ock'un pençeleri tarafından pistten düşürülür!
Hain Doc Ock'tan kimin kaçacağını görmek için Hot Wheels RacerVerse Spider Man'in Ağ Atma Yarış Pisti çevresinde Spider-Man ve Black Panther ile yarışın!
Çocuklar yarış arabalarını çarpma rampalarına doldurur, ardından onları parkurda beş kez yakınlaştırmaya gönderir.
Bitiş çizgisine ilk varan zaferi ilan ederken, ikinci sıra Doc Ock'ın hareketli pençeleri tarafından yere serilir!
Hot Wheels RacerVerse, Spider-Man ve Black Panther'i Hot Wheels pistlerinde kullanım için optimize edilmiş bir die cast arabanın direksiyonuna koyuyor.
Parkur parçaları, açık uçlu oyun ve macera için diğer Hot Wheels parkurlarıyla uyumludur. Set, kolay saklama için toplanır. Ek setler ayrı satılır.
Kutu içerisinde; Sticker, Spider-Man ve Black Panther'den ilham alan iki Hot Wheels RacerVerse aracı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
Kutu ölçüsü: 33 x 9 x 66 cm
Ağırlık: 2,034 kg
Yaş: 4+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.