Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Sonsuz Çember Pisti GVG10

349,90 TL
Stok Kodu 39308
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Sonsuz Çember Pisti GVG10 Özellikleri;


Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çember Pisti, standart bir döngüyü, çocukları görsel olarak heyecan verici yollarla ivme denemeye davet eden iki heyecan verici ve zorlu kuruluma dönüştürür!
Stand başlatıcısı, hızlanan arabaları sonsuz döngüsüne ve ardından araçları yakalama kabına çeviren bir sıçrayışla çıkış yoluna gönderir.
1:64 ölçekli bir Hot Wheels aracı içerir ve 6 ila 12 yaş arası çocuklara yöneliktir.
Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çember Pisti, parkurun yoğunluğunu değiştirmek için sadece döngüyü ayarlayarak harika yol dönüşümleri sunar.
Bu sonsuz döngü, tamamen yeni bir yapı başlatmak zorunda kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde genişler.
Çok yönlü kurulum, zorluk seviyelerini artırarak, atlamadan ön veya arka dönüşlere izin verir.
Çocuklar, araçlarını döngünün içine, zıplamanın üzerinden ve nihayetinde yakalama kabına göndermek için stand başlatıcısını kullanırken kuvvetle deneyler yapar.
Döngü kiti, bir 1:64 döküm arabanın yanı sıra tam bir bodurluk deneyimi için genişletilmiş bir iz içerir.
Ayrıca diğer Hot Wheels Track Builder setlerine de bağlanır (ayrı satılır)
6-12 yaş arası çocuklar, en heyecanlı olmak için parkurlarını geliştirmek ve yarış tekniklerini göstermek için saatlerce eğlenecekler.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.