Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Tekerlek Kulesi Pisti HDP02

699,90 TL
Stok Kodu 2081601
Marka Hot Wheels
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Tekerlek Kulesi Pisti HDP02 Özellikleri;


Hot Wheels arabaları elle çalışan asansöre yerleştirip giriş rampasına çıkarın. Bir adet Hot Wheels araç dahildir.
Ortadaki anahtarı döndürerek 4 arabanın şeffaf tekerleklerden sırayla geçmesini izleyin. (Diğer arabalar ayrı olarak satılır.)
Arabaları tekerlek dükkanının en üst katından serbest bırakarak yeni maceralara yelken açın!
Benzersiz bir Hot Wheels şehri inşa edin!
Tekerlek Kulesi'ni diğer Hot Wheels pist setlerine bağlayarak akrobasi maceraları ve sonsuz hikaye anlatma heyecanı için muhteşem bir şehir oluşturun.
Çocukların, Hot Wheels City Tekerlek Kulesi'nde ortadaki anahtarı çevirip arabalarının yarı şeffaf tekerlek kulesi boyunca yol almasını sağlarken virajların ve dönüşlerin de üstesinden gelmeleri gerekir.
Arabalar tepeye ulaştıklarında hızla rampadan inip akrobatik bir uçuşla yeni maceralara atılırlar. Çocuklar, oyun setinin tabanını diğer Hot Wheels setlerine bağlayarak ve tabana diğer Hot Wheels pist parçalarını ekleyerek kendi akrobasi ve yarış dünyalarını tasarlayabilirler (diğer setler ve pistler ayrı olarak satılır). Sete bir Hot Wheels araç dahildir fakat tekerlek kulesinin virajlarında aynı anda dört araç yol alabilir (diğer arabalar ayrı olarak satılır). Çocukların harekete geçirdiği asansör, dönen lastik sergisi ve benzin pompası gibi gerçekçi detaylar hikaye anlatımı seçeneklerine zenginlik katar. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Çocuklar, Hot Wheels City Tekerlek Kulesi'nde her tur attığında köklü Hot Wheels geleneğinin taşıdığı yeni ve heyecan dolu maceraları keşfeder.
Aracı asansöre sürün, tırmanışa geçin, ardından arabanın yarı şeffaf dev tekerleğe doğru kayarak yol almasını izleyin.
Çocuklar ortadaki anahtarı çevirdikçe araba da tekerlek kulesi boyunca oyun setinin tepesine doğru ilerler. Burada onları bekleyen maceralar sınırsız.
Oyun setine 1 Hot Wheels araç dahildir ancak kesintisiz aksiyon heyecanı için tekerlek yapıda aynı anda 4 oyuncak araba yol alabilir (diğer arabalar ayrı olarak satılır).
Hot Wheels arabalar ve oyun setleri, tekerlekli arabalarla oynanan eğlenceli ve heyecan dolu oyunlarla çocukların yaratıcı hikaye anlatma becerilerini geliştirir. Set, sınırsız oyun seçeneği için diğer setlere bağlanabilir.
Hot Wheels City Tekerlek Kulesi oyun seti, 4-8 yaş arası çocuklar için ideal bir hediyedir.
Kutuyu açar açmaz oynamaya başlamak için 1 adet Hot Wheels araç içerir.
1 adet Hot Wheels City Tekerlek Kulesi oyun seti ile 1 adet Hot Wheels araç içerir.
Ürün ölçüsü: 39,9 x 34,9 x 17,4 cm
Kutu ölçüsü: 37 x 9 x 25,5 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.