Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Track Buılder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti FLK89 GCF91

249,90 TL
Stok Kodu 2076064
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Track Buılder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti FLK89 Özellikleri;


Çocuğunuz Track Builder setleriyle efsanevi bir Hot Wheels® pisti oluşturmaya başlayabilir ya da yaratıcılığını ve deneyimlerini bir sonraki boyuta götürmek için var olan pist setine yeni parçalar ekleyebilir.
Neredeyse sonsuz birleştirme seçeneği ile parçaları ve Pist Viraj Noktalarını yeniden ayarlayabilir ve kendine göre düzenleyabilir.
Bu muhteşem kit, Track Builder koleksiyonuna başlamanın harika bir yolu.
Bu kitteki parçaların çoğu birden fazla şekilde kullanılabilir, bu sayede çocuklar hayal güçlerini ve oyun setlerini geliştirebilir.
En iyisi de setin kutusu da gösterinin bir parçası. Kutu diğer parçalar, pistler ve fırlatıcılarla birlikte yarışmak için veya set parçalarını ve aksesuarlarını depolamak için kullanılabilir.
Hot Wheels Track Builder Bloklu Başlangıç Paketi; turuncu pist parçaları, blok parçaları, birbirinden farklı rampaları, bağlantı noktaları, fırlatıcısı ve altında iki doksan derece pist dönüş noktası ve çok sayıda birleştirici noktası ile birlikte satılır.
Yarış macerasını hemen başlatmak için bir Hot Wheels® aracı pakete dahildir.
Evde bulunan bazı nesnelerle, örneğin kırmızı bardaklarla, kağıt borularla ya da Mega Blok mini bloklarınızla birleştirilebilir.
Ürün Boyutu: 22 cm x 34 cm x 18 cm
Yaş Grubu: 6 Yaş ve Üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.