Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

İgor Lona Sandalet S10330 Cereal

1.399,90 TL
Stok Kodu 2089762
Marka İgor
Ürün Açıklaması
İgor Lona Sandalet S10330 Özellikleri;


Lona modellerine özel tasarlanan %100 pamuklu çıkarılabilir konforlu iç tabanı sayesinde her adımda konfor sağlamak için ideal bir seçimdir.
Bu iç taban, çocukların ayaklarında yumuşak ve taze bir his uyandırarak, rahatsızlık veya tahriş olmadan günlük aktivitelerinden keyif almalarına olanak tanır.
Ayrıca çıkarılabilir tasarımı temizlik ve bakımı kolaylaştırır, hijyeni ve konforu her zaman korur.
Kentsel Stil ve Çok Yönlülük
Çok yönlü renk tonu, okul, park veya eğlence etkinlikleri için çeşitli kıyafetlerle kolayca kombinlenmesine olanak tanır.
Ek olarak güçlendirilmiş ekru burun kısmı sadece güç ve dayanıklılık kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda tasarımını şık ve sofistike bir dokunuşla tamamlıyor.
Garantili Dayanıklılık ve Performans
Igor'un en kaliteli tekstil malzemelerinden üretilen sportif Lona, yüksek düzeyde dayanıklılık ve performans sunar.
Bileşimi, iki adet kendinden yapışkanlı sistem sayesinde ayağa iyi bir uyum sağlayarak her adımda stabilite ve konfor sağlar.
Detaylara büyük özen gösterilen ve her dikişte üstün kaliteye sahip olan bu spor ayakkabılar, günlük aşınma ve yıpranmaya dayanacak ve çocuklara tüm maceralarında özgüven ve tarzla eşlik edecek şekilde tasarlandı.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.