Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Peaco Blue

1.890,00 TL
Stok Kodu 2081000
Marka Ingenuity
Ürün Açıklaması
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Özellikleri ;


- Beraber yemek yemek aile ile zaman geçirmenin en önemli parçalarından biridir. Minik çocuğunuza masada bir koltuk vererek daha fazla kahkaha ve sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Ingenuity Baby Base, yemek sandalyelerine kolayca takılır, böylece bebeğiniz aile yemeklerinde daha yükseğe oturabilir ve aile sohbetlerine dahil olabilir. Sizinle birlikte yemek masasına oturduğu zamanlarda bebeğinizin daha güvende olması için Baby Base'i yetişkin sandalyesine monte edebilirsiniz. Miniklerin yumuşak ve konforlu bir şekilde oturmasını sağlayan özel yapılı iç minderini 1 yaşından itibaren isteğe bağlı olarak çıkarabilirsiniz. Baby Base Portatif Mama Sandalyesi, oyun sırasında da bebeğinize en güzel şekilde eşlik eder. Bebeğinizin beslenme saati geldiğinde, gizli bölmede yer alan tepsisini takabilir ve yemek saati bitince tekrar bölmesine gizleyebilirsiniz.

Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Peacock Blue İçerik ve Teknik Özellikleri

- Baby Base Portatif Mama Sandalyesi, bebeğiniz büyüdükçe köpük koltuk ekini çıkarabilir ve bebek yükselticisini çocuk koltuğuna dönüştürebilirsiniz.- Daha kolay bir temizlik sağlamak için silinebilir koltuk ve yıkanabilir tepsisi bulunmaktadır.- Yemek zamanı mama sandalyesi; oyun zamanında ise oyun koltuğu olarak kullanılabilir.- Tepsi, oyuncak rafı olarak ikiye katlanabilir.- Bebeğiniz büyüdüğünden köpük eki çıkarabilirsiniz.- Güvenli 3 nokta emniyet kemeri bebeğinizi güvende tutar ve yemek sandalyesine takıldığında rahat bir şekilde sabitlenmesini sağlar.- Çıkarılabilir tepsi bulaşık makinesinde yıkanabilir.- Sadece tabanı ve köpük parçayı nemli bir bez ve yumuşak sabunla silerek temizleyin.- Kolayca taşınabilmesi için özel tutma yeri bulunur.- Boyutlar: 44 x 39 x 30 cm- Yaş grubu: 6 ay ve 3 yaş arası kullanım için uygundur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.