Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Ingenuity Swing & Go Taşınabilir Salıncak 10247

3.769,00 TL
Stok Kodu 2082562
Marka Ingenuity
Ürün Açıklaması
Ingenuity Swing & Go Taşınabilir Salıncak 10247 Özellikleri;


Her zaman Swing 'n Go yanınızda!
Tam boyutlu bir salıncaktan beklediğiniz tüm özelliklerin hepsini karşılayan Swing’n Go, kompakt çerçevenin taşınması kolay olarak şekilde tasarlanmıştır.
Teknoloji ile konfor bir arada…
Bebeğiniz otomatik sallanma hareketleri, rahatlatıcı doğa sesleri ve melodiler eşliğinde keyifle zaman geçirirken sizde rutin işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
Ekstra sessiz motora sahip 5 sallanma hızı, 8 melodi ve 3 doğa sesi içerir; ebeveynler 30, 45 veya 60 dakikalık istenen zamanlayıcı ayarını seçebilir; 90 dakika sonra otomatik kapanma devreye girer.
5 noktalı emniyet kemeri ve kaymaz ayaklar bebeğinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur ve ultra yumuşak koltuk minderi ile konfor tüm hızıyla devam eder. Sallanma hızları, kilo algılama teknolojisi ile büyüyen bebeğinize uyum sağlar.
Hybridrive teknolojisi ile pil tasarrufu sağlatarak salıncağın fonksiyon kaybetmeden çalışmasını sağlar.
Kolay temizlik için makinede yıkanabilir koltuk minderi ve koltuk başlığına sahiptir. Bebeğin eğlencesi için 2 peluş oyuncak dahildir.
Ürün Özellikleri:
Yenidoğan- 9 ay(9kg) arası kullanıma uygundur.
5 ileri-geri hız ayarlı sallanma mekanizması
8 melodi ve 3 doğal ses içerir.
Geniş ve rahat oturum alanı
Otomatik zaman ayarlayıcı
5 nokta emniyet kemer sistemi
Baş destek minderi
Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıf özelliği
Kaymaz ayaklık
Seyahat için ideal minimal katlanabilir tasarım
Çıkarılabilir sallanan 2 oyuncak
4D pil ile çalışır (dahil değildir)
Boyutları: 62 x 75 x 53 cm
Kullanıcı yaş aralığı: 0-9 ay
Montaj Gerekli: Evet
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.