Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Jack N' Jill Diş Jeli 15 Gr

149,90 TL
Stok Kodu 2036902
Marka Jack N' Jill
Ürün Açıklaması
Jack N' Jill Diş Jeli 15 Gr Özellikleri;


Diş çıkarma rahatsızlığından kaynaklanan rahatsızlığı gidermenin doğal yolu.
Papatya ve nergis içeren yatıştırıcı formül.
Hafif doğal vanilya aroması içermektedir.
Jack N 'Jill Teething Gel geçici olarak basit huzursuzluk, huzursuzluk ve diş eti ortaya çıkması nedeniyle oluşan diş eti semptomlarını giderir.
Bonjela'ya doğal bir alternatif
Hafif doğal vanilya aroması
4. aydan itibaren uygundur, tercihen Jack N Jill diş mendili ile diş ve damaklara uygulamanız daha steril ve sağlıklı olacaktır.
Vegan
Avustralya'da üretildi.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.